Wieler3daagse Alkmaar
Alkmaar Sport en Wim Jansen, Jansen Event-Sportmanagement, hebben besloten niet verder samen te werken bij de organisatie van de volgende edities van de wieler3daagse van Alkmaar. Beide hebben met veel enthousiasme een succesvolle eerste editie neergezet.
Eddy Bakker, manager exploitaties en toernooi directeur W3DA geeft aan; "Wij willen Wim Jansen enorm bedanken voor zijn kennis en betrokkenheid. Mede door Wim was de eerste editie een doorslaand succes."
Alkmaar Sport gaat en kan op eigen kracht de komende edities organiseren, waarbij vanuit haar eigen organisatie de nodige expertise aanwezig is. Ook speelt de afstand Alkmaar - Sleen mee in de beslissing.
De tweede editie zal plaatsvinden van 18 t/m 20 oktober 2018. Meer nieuws hierover zal op de website gemeld worden.